دوشنبه, ۴ خرداد, ۱۳۹۹

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان از برگزاری هجدهمین دوره نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی در همدان خبر داد.

حسین رجبیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان هجدهمین دوره نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی را برگزار می‌کند.

وی بیان کرد: این نمایشگاه از تاریخ 19 تا 25 آذرماه، با حضور 70 مشارکت کننده و در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع، در سالن‌های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برپا می‌شود.

رجبیان عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه مشارکت کنندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، قم، کرمانشاه، آذربایجان شرقی و همدان حضور دارند که در زمینه‌های اسباب‌بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، پوشاک، تم تولد، بازی‌های فکری، کتاب کودک و نوجوان و غیره آخرین محصولات و به روز ترین خدمات خود را ارائه می‌کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان اظهار داشت: در این دوره شاهد حضور اداره‌ی آموزش و پروش، سازمان تبلیغات اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره ی بهزیستی، همیار پلیس، پلیس راهنمایی و رانندگی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش و پرورش استثنایی و دانشگاه علوم پزشکی هستیم که با استقرار در غرفه‌های ویژه در زمینه‌ی فعالیت خود اطلاع رسانی می‌کند.

رجبیان گفت: در زمان برگزاری نمایشگاه، برنامه های آموزشی و مشاوره مختلف در نظر گرفته شده است که می تواند برای کودکان،نوجوانان و خانواده های آنان آموزنده و مفید باشد.برگزاری جنگ شادی نیز از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

ساعت بازدید از این نمایشگاه همه روزه 10 صبح تا 8 شب می باشد.

برچسب ها: , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.

آخرین مطالب

مصاحبه خانه فرهنگ و هنر آفرین با استاد فقید دکتر ناصر هوشمند وزیری
مصاحبه اختصاصی سلوانا شکیبا خبرنگار 8ساله خبرآفرین  با علاءالدین بروجردی نماینده مجلس شورای اسلامی درباره‌ی مسایل فرهنگی
۶ توصیه برای تعطیلات تابستانی فراموش نشدنی
شانزده نکته که ای کاش تو مدرسه بهمون یاد داده بودن!
کتابخانه سیار بر روی الاغ، معلم فوق‌العاده‌ای که تحصیل را با کتاب‌ها می‌آورد
کتاب سودوکو و معماهای تصویری
گزارش خبرآفرین نوشین شجاعی از مراسم کوله گردها
سال‌های خاطره انگیز با خالق  سلام کوچولو
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از راهپیمایی روز قدس
گزارش خبرآفرین بنیامین سامعی از نمایشگاهی در استان کردستان
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع افطاری ساده و روزه اولی‌ها
مصاحبه خبرآفرین بنیامین سامعی از کردستان با یکی از اساتید قرآن کریم