دوشنبه, ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹

دارایی: ما با مودت فعالان حوزه کودک و نوجوان و کودک‌پرس گزارشات بسیار زیاد و بی‌نظیری که از کودکان سیل زده و هیجانات‌شان در قاب کلام به دستمان رسیده را انعکاس می‌دهیم.

در نهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان که نهم اردیبهشت‌ماه به میزبانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد، آقای دارایی مدیر مجموعه خانه فرهنگ و هنر آفرین گفت: ان شاءالله ما هفت پایگاه برای این ایام قرار می‌دهیم. برای ایام هفته معلم که سپاسی باشد برای بچه‌ها که سینه سپر کردند و معلم‌ها که در کنار این آب فعالیت‌شان را جاودانه کردند و یک حماسه دیگری را آفریدند.
دارایی افزود: این گروه‌ها در واقع همان پایگاه مستمر خواهد بود که به کمک آقای موسوی توانستیم در این هفت پایگاه تجهیزاتی را که دوستان در حوزه مهارتی_حرکتی دارند و بازی‌های جمعی کارهایشان را به رصد برسانیم.
ان شاءالله ۳۵۰ محصول در این هفت پایگاه انجام می‌شود. خبر خوشی که برای شما بیشتر از محصولات و کار گِل می‌خورد این است که ما ان شاءالله با مودت فعالان حوزه کودک و نوجوان و کودک‌پرس گزارشات بسیار زیاد و بی‌نظیری که کودکان سیل زده، هیجانات خودشان را در قاب کلام برای ما به شکل مساوی در خانه فرهنگ و هنر آفرین و تین تاک ارسال می‌کنند را انعکاس می‌دهیم که بهترین جایزه برای این بچه‌ها فعالیت و عملکرد و کارآفرینی است.

پخش آنلاین بزرگترین حراجی کشور برای کودکان سیل زده

جناب آقای مقدم آریایی از مجموعه تین تاک نیز گفتند: با توجه به خبری که جناب آقای اوحدی از بزرگترین حراج در کشور که در پردیس ملت برگزار می‌شود، دادند این امکان است که در بستر تلفن و در بستر اپلیکیشن این حراجی آنلاین شود به یک برنامه تلویزیونی ضمیمه‌اش کنیم که فقط آن دوستانی که در پردیس ملت تشریف میاورند شرکت کننده نباشند و همگان بتوانند استفاده کنند.

منبع: کودک پرس

برچسب ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.

آخرین مطالب

مصاحبه خانه فرهنگ و هنر آفرین با استاد فقید دکتر ناصر هوشمند وزیری
مصاحبه اختصاصی سلوانا شکیبا خبرنگار 8ساله خبرآفرین  با علاءالدین بروجردی نماینده مجلس شورای اسلامی درباره‌ی مسایل فرهنگی
۶ توصیه برای تعطیلات تابستانی فراموش نشدنی
شانزده نکته که ای کاش تو مدرسه بهمون یاد داده بودن!
کتابخانه سیار بر روی الاغ، معلم فوق‌العاده‌ای که تحصیل را با کتاب‌ها می‌آورد
کتاب سودوکو و معماهای تصویری
گزارش خبرآفرین نوشین شجاعی از مراسم کوله گردها
سال‌های خاطره انگیز با خالق  سلام کوچولو
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از راهپیمایی روز قدس
گزارش خبرآفرین بنیامین سامعی از نمایشگاهی در استان کردستان
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع افطاری ساده و روزه اولی‌ها
مصاحبه خبرآفرین بنیامین سامعی از کردستان با یکی از اساتید قرآن کریم