پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۳۹۸

خانه فرهنگ و هنر آفرین با حمایت تین تاک، اپراتور تخصصی کودک و نوجوان از مریم نشیبا نخستین قصه گوی رادیو پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

خانه فرهنگ و هنر آفرین با حمایت اپراتور تخصصی کودک و نوجوان تین تاک  پنج شنبه (29 آذر97) در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با هدف تکریم و تجلیل از مفاخر حوزه فرهنگ، هنر و ادبیات کودک از مریم نشیبا نخستین قصه‌گوی رادیو پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

در ابتدا این هنرمند پیشکسوت به بیان خاطره‌ای از برنامه «شب بخیر کوچولو» و سال‌های تدریس خود پرداخت.

در ادامه وی به بیان قصه «فیل کوچولو و جوراب گم شده‌اش» برای کودکان پرداخت و از آنها خواست تا اشتباهاتش را در طول بیان قصه به وی گوشزد کنند.

طبق گفته دارایی مدیر خانه فرهنگ و هنر آفرین هدف این مجموعه دخالت مستقیم کودکان در حوزه خبر، تولید محتوا و اثر است، از این رو پروژه‌های متنوعی انجام شد که یکی از آنها «خبرآفرین» بوده، که در اصل خبرنگاری کودکان و نوجوانان است.

همچنین «مهرآفرین» از دیگر پروژه‌های خانه فرهنگ و هنر آفرین بوده و هدف از آن آشنایی کودکان و پیشکسوتان و ایجاد تعامل دو طرفه  است.

برچسب ها: , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.