دوشنبه, ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹

نمایش «عمو پامبل» که نوشته محسن ایمانخانی و اکرم اصغری است و مهدی قلعه آن را برای گروه سنی کودکان کارگردانی کرده است هر روز بجز شنبه ­ها ساعت ۱۸ در تالار هنر اجرا می شود.

در این نمایش اپیزودیک که اقتباسی از داستان های کودکانه ­ای از جمله «پینوکیو» و «سیندرلا» است مجتبی کاظمی، علی بیک محمدی، عطا مقیمی، رسول قنبری، بهروز مهرعلیان، دریا مرادی دشت، راضیه رفیع زاده، آرزو صدری و مهدی قلعه به ایفای نقش می­ پردازند.

طراحان این نمایش عبارتند از طراح صحنه علی باقری، طراح عروسک زهرا مریدی و طراح لباس مینا غفاری.

علی حسین­زاده نیز آهنگسازی این اثر را بر عهده دارد.

نمایش «پر پر، سی­مرغ پر» که نوشته بهرام جلالی پور است و رضا عبدالعلی زاده آن را برای گروه سنی نوجوانان کارگردانی کرده هر روز غیر از شنبه ها در ساعت ۱۹:۲۰ میزبان خانواده ­ها است.

در این نمایش که برگرفته از منطق الطیر عطار نیشابوری است و کاری از گروه هنری ره آورد محسوب می شود بیتا بشیری، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قمصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا سرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصری و الهام یگانی ایفای نقش می ­کنند.

نمایش­ های «عمو پامبل» و «پر پر، سی­مرغ پر» دی و بهمن ۹۷ در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر مفتح جنوبی بعد از ورزشگاه شیرودی، خیابان ورزنده برای مخاطب کودک و نوجوان به صحنه می ­روند.

منبع: مهر

 

برچسب ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر

درباره خانه فرهنگ و هنر آفرین

خانه فرهنگ و هنرآفرین با شعار ، “آفرین بر کودک دیروز، امروز و فردا” قصد دارد تا با استفاده از تجربیات خردمندان و پیشکسوتان و با‌ پرورش استعداد های سرشار فرزندان این سرزمین زمینه‌ی رشد و بالندگی را در عرصه فرهنگ و هنر کودک و نوجوان فراهم آورد.

آخرین مطالب

مصاحبه خانه فرهنگ و هنر آفرین با استاد فقید دکتر ناصر هوشمند وزیری
مصاحبه اختصاصی سلوانا شکیبا خبرنگار 8ساله خبرآفرین  با علاءالدین بروجردی نماینده مجلس شورای اسلامی درباره‌ی مسایل فرهنگی
۶ توصیه برای تعطیلات تابستانی فراموش نشدنی
شانزده نکته که ای کاش تو مدرسه بهمون یاد داده بودن!
کتابخانه سیار بر روی الاغ، معلم فوق‌العاده‌ای که تحصیل را با کتاب‌ها می‌آورد
کتاب سودوکو و معماهای تصویری
گزارش خبرآفرین نوشین شجاعی از مراسم کوله گردها
سال‌های خاطره انگیز با خالق  سلام کوچولو
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی از راهپیمایی روز قدس
گزارش خبرآفرین بنیامین سامعی از نمایشگاهی در استان کردستان
گزارش خبرآفرین میثاق مغانی با موضوع افطاری ساده و روزه اولی‌ها
مصاحبه خبرآفرین بنیامین سامعی از کردستان با یکی از اساتید قرآن کریم