جمعه, ۸ خرداد, ۱۳۹۹
صادق صندوقی

هنگامی که معلم به عنوان تشویق، کارت صد آفرین را به ما می‌داد هیچ نمی‌دانستیم که آن‌چه قلب ما را لبریز از شادی می‌کرد خالقی، پرنشاط‌تر از کارت‌های آفرین دارد. مردی که همیشه شادکامی و افتخار دانش‌آموزان این سرزمین را می‌خواست. آسمان ایران پر از ستارگان پر فروغ هنرمندانی است که بخشی از آن در جشنواره‌های مختلف چون فجر و حافظ تقدیر می‌شوند این‌بار اما با تاسی از عنوانی که استاد صادق صندوقی  روی اثر ماندگار خود گذاشته بود جشنی به پا کردیم که خود نیز میزبانش بود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، ارتباطات سیار هوشمند امین درباره آخرین مصاحبه‌ صادق صندوقی خالق کارت‌های صدآفرین، مطلبی منتشر کرد که در ادامه می‌خوانیم:

جشن آفرین” با حضور او رنگ و بوی دیگری داشت. با وجود رنج بیماری پیش از جشن همکلام ما شد و مصاحبه‌ای منحصر به فرد را به یادگار گذاشت و روز بیستم تیرماه نیز با همان چهره‌ی مهربان و دوست‌داشتنی آمد. هنگامی که ” تندیس صد آفرین” را به دست گرفت، گفت: سال‌ها طراح صد آفرین بودم و اینک جبران مافات شد و خود به این نشان مفتخر شدم.  همکاران خانه فرهنگ و هنر آفرین بر خود بالیدند که حداقل ذره‌ای از تلاش او را ارج نهادند.

خانه فرهنگ و هنر آفرین یاد و خاطره‌ این مرد نامی را گرامی می‌دارد و این ضایعه تلخ را به خانواده این هنرمند، جامعه تصویرگران، نویسندگان و هنرمندان عرصه‌ کودک و نوجوان تسلیت و تعزیت عرض می‌کند.

همکاران این مجموعه در تلاش هستند به یاد و نام استاد، راهی را که آغاز کرده، پی ‌بگیرند تا به کمک نخبگان عرصه‌ فرهنگ و هنر کودک و نوجوان، استادان گرانقدری همچون ایشان را به‌منصه ظهور و بروز برسانند.

ارتباطات سیار هوشمند امین اعلام‌کرد: وی پیش از برگزاری جشن آفرین، گفت‌وگوی صمیمانه با همکاران ما داشتند. به‌زودی مشروح گفت‌وگوی استاد فقید صادق صندوقی در همین ‌سایت منتشر میشود

برچسب ها: , ,

مطالب مرتبط

0 نظرات

ارسال نظر